.

četvrtak, 27. rujna 2018.

7.Trbovlje Crossminton Open 2018 – Trbovlje 22.09.2018.

Novi Zagreb - Sedmu godinu za redom održan je crossminton turnir u Trbovlju (Slovenija) iz Internacionalne serije (250 bodova). Na turniru je sudjelovalo 54 natjecatelja iz 3 države. Crossminton club Zagreb bio je na turniru sa 8 svojih članova.

U kategoriji do 12 godina mješovito, Toma Petak osvojio je 3.mjesto.

Marko Jerković nastavio je svoj pobjednički niz u kategoriji do 18 godina, te je tako nakon turnira u Somboru osvojio i turnir u Trbovlju. Na pobjedničkom postolju mu se ovaj puta pridružio i Borna Petak osvojivši 2.mjesto.

U kategoriji žena Paula Barković je osvojila 3.mjesto, dok su sestre Jagečić, Zrinka i Laura osvojile 5.mjesto na turniru.

U kategoriji iznad 50 godina, Aleksić Nebojša osvojio je 2.mjesto, dok Siniša Jagečić na žalost nije prošao grupnu fazu natjecanja u kategoriji iznad 40 godina.