.

utorak, 15. kolovoza 2017.

17.Leopard cup u speedbadmintonu – Kinsagi mayor kod Kecskemeta (Mađarska) 12.08.2017.

RemetinecNakon malo duže stanke i prepričavanja svega onoga dobrog što nam se desilo i što smo ostvarili na Svjetskom prvenstvu, u subotu ranom zorom (12.08.) krenuli smo put Kecskemeta u Mađarskoj, točnije na salaš Kinsagi mayor gdje se održavao međunarodni turnir vrijedan 250 bodova za svjetsku rang listu.

Naši natjecatelji sudjelovali su u 4 kategorije; žene Open, muški +40, muški +50 i mix doubles.

U kategoriji žene Open pobijedila je Paula Barković, drugo mjesto je osvojila Laura Jagečić, a treće mjesto su podijelile Zrinka Jagečić i takmičarka iz Srbije Alida Jerković.

U kategoriji mješovitih parova pobijedio je hrvatsko - mađarski par Laura Jagečić / David Kozari.

Ovaj turnir poslužio je kao uvod za napornu jesen koja nas očekuje sa pregršt jakih turnira.

Slijedeći turnir je u Puli 26.08.2017. koji mi kao klub organiziramo, na koji se prijavilo 59 igrača iz 7 država (Poljska, Češka, Njemačka, Srbija, Mađarska, Slovenija i Hrvatska).